?????? ??????? - ?????

Ekibimiz


Av. Prof. Dr. Ozan CAN

1978 yılında Kırşehir'de doğan Can, Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdikten sonra avukatlık stajını bitirmiş, ardından Yüksek lisansını Kırıkkale Üniversitesi'nde, doktorasını ise Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Anabilim dalında tamamlamıştır. Halen Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinde ticaret hukuku alanında doçent olarak görev yapan ve Marka ve patent vekili de olan Can, ayrıca Kosova'da da 3 yıl hukuk dersleri vermiştir. Ticaret hukuku dışında, Kamu İhale hukuku, sınai mülkiyet hukuku, alanında da çalışmaları bulunan Avukat Prof. Dr. Ozan Can'ın çok sayıda yayınlanmış makalesi ve üç tane monografik eseri ve kıymetli evrak hukuku uygulama çalışması adlı pratik çalışma kitabı bulunmaktadır. 


Avukat-Marka Vekili, Arabulucu Mücella YURTOĞLU CAN

1978 yılında Kırıkkale Delice ilçesi doğumlu Can, Çorum Sağlık Meslek Lisesini 1997 yılında birincilikle bitirip, aynı yıl Ankara Hukuk Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimi ardından 2005 yılından beri Ankara Barosu'na bağlı olarak avukatlık yapan Can, aynı zamanda marka vekili olup, arabuluculuk yetkisine de sahiptir. 2016 yılında yüksek lisansını tamamlayan Can'ın "Marka Hukukunda Sessiz Kalma Yoluyla Hak Kaybı" adlı yayınlanmış bir eseri bulanmaktadır.  


Avukat  Görkem KILIÇ

1994 yılında Ankara'da doğan Kılıç, lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamış Yüksek lisans eğitimine ise halen Hacettepe Üniversitesi Bilişim Hukuku alanında devam etmektedir. Avukatlık stajını Ankara Barosuna kayıtlı olarak tamamlayan Kılıç halen Ankara Barosu'na bağlı olarak mesleğini icra etmektedir. Eğitim hayatı boyunca yurt içi ve yurt dışında sayısız eğitim, seminer ve konferans vb. katılan Kılıç kazanmış olduğu sertifikalar ile mesleki bilgi, beceri ve tecrübecisini her geçen gün artırmaktadır. Ağırlıklı olarak İş Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında faaliyetlerini sürdüren Kılıç, Kişisel Verilen Korunması Kanunu kapsamında danışmanlık ve Bilişim Hukuku gibi uzmanlık gerektiren alanlarda da müvekkillerine hukuki destek sağlamaktadır.